Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie marką KAATSU!

Zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami i korzyściami wiążącymi się z uzyskania Certyfikatu Specjalisty KAATSU. Aby dopełnić tej formalności do Państwa dyspozycji udostępniamy kurs online, organizowany przez KAATSU GLOBAL. Istnieje również możliwość uzyskania certyfikatu przy współpracy z przedstawicielem marki w KAATSU w Polsce czyli z Fundacją Start-Sport.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do aktywności!

Zarząd Fundacji Start-Sport

Oto wymagania i korzyści wynikające z zostania Certyfikowanym Specjalistą KAATSU.

  1. Osoba musi pomyślnie wykonać dwa ważne kroki, aby zostać Certyfikowanym Specjalistą KAATSU: (1) uczyć się i uczyć KAATSU poprzez Program Certyfikacyjny KAATSU oraz (2) zdać egzamin certyfikacyjny online KAATSU . Wszystko, czego potrzebujesz, aby to osiągnąć znajduje się tutaj, w obszarze członków tej witryny, a uzyskasz natychmiastowy dostęp, gdy kupisz pakiet produktów KAATSU, który obejmuje dostęp do Programu certyfikacji i szkoleń KAATSU .
  2. Specjaliści KAATSU mogą brać udział w corocznych międzynarodowych sympozjach KAATSU i innych specjalistycznych klinikach i seminariach KAATSU.
  3. Specjaliści KAATSU uczą się bezpiecznie, efektywnie i prawidłowo prowadzić obozy, kliniki, lekcje grupowe i szkolenia dla osób w każdym wieku i różnych umiejętnościach KAATSU.
  4. Specjaliści KAATSU uczą się wyjaśniać metodologię i protokoły bezpiecznego i skutecznego treningu KAATSU, oryginalnej formy ograniczonego treningu przepływu krwi.
  5. Specjaliści KAATSU mogą wymieniać się informacjami z innymi specjalistami KAATSU na całym świecie z Japonii, Chin, Korei, USA, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i wielu innych krajów.
  6. Specjaliści KAATSU mogą zakupić specjalistyczne urządzenia KAATSU, takie jak KAATSU Master, KAATSU Nano, KAATSU Air Bands i KAATSU Aqua Bands.
  7. Specjaliści KAATSU mogą otrzymywać cotygodniowe aktualizacje od KAATSU Global na temat najnowszych informacji, danych i trendów w KAATSU i społeczności ograniczonego przepływu krwi.

 

Program certyfikacji KAATSU

Wprowadzenie

KAATSU-man-01Certyfikowany specjalista KAATSU wie, jak prawidłowo, bezpiecznie i skutecznie używać sprzętu KAATSU i określić optymalne ciśnienie dla taśm powietrznych KAATSU.

Łatwy proces 3-etapowy

Aby zostać Certyfikowanym Specjalistą KAATSU, wykonaj trzyetapowy proces:

  1. Kup pakiet produktów KAATSU, który obejmuje dostęp do Programu certyfikacji i szkoleń KAATSU .
  2. Rozpocznij szkolenie online, które jest dostępne na stronie KAATSU Performance lub skontaktuj z KAATSU Polska by przejść proces certyfikacji w języku polskim. 
  3. Zdaj test certyfikacyjny KAATSU Specialist na stronie KAATSU Performance  i uzyskaj status Certyfikowanego specjalisty KAATSU .

 

Po zdaniu egzaminu …

Po pomyślnym przejściu testu certyfikacji KAATSU otrzymasz swój unikalny numer ID certyfikowanego specjalisty KAATSU i kod dostępu. Użyj tego numeru ID i kodu dostępu, aby obsługiwać KAATSU Master lub KAATSU Nano.

Jeśli nie zdasz testu kwalifikacyjnego online KAATSU przy pierwszej próbie, poprawne odpowiedzi zostaną wyświetlone, jeśli uzyskasz co najmniej 50% poprawnych wyników. Jeśli uzyskasz mniej niż 50%, upewnij się, że przeszedłeś wszystkie punkty Konturu Kursu. KAATSU Global chce, abyś zrozumiał wszystkie informacje i stał się biegły w przeprowadzaniu sesji KAATSU.

Jeśli masz pytania dotyczące testu lub materiałów szkoleniowych, napisz do nas na biuro@kaatsu-polska.pl lub zadzwoń pod nasz bezpłatny numer telefonu pod numer +48 603 288 922.

 

KAATSU Online Certification Test

Test certyfikacji online KAATSU jest kulminacyjnym działaniem programu edukacji online dostarczanego przez KAATSU Global, Inc.

KAATSU Specialist Zaiver Agreement 
KAATSU Global Certified KAATSU Specialist Agreement

Gotowy do egzaminu? Kliknij tutaj…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial