Certyfikowani specjaliści KAATSU mogą zakupić wyspecjalizowane urządzenia KAATSU, takie jak KAATSU Master, KAATSU Nano, KAATSU Air Bands i KAATSU Aqua Bands.

 

Rozpocznij trening

Dostęp do Programu certyfikacji i szkoleń KAATSU jest ograniczony tylko do tych osób, które zakupiły pakiet produktów KAATSU, który obejmuje certyfikację i szkolenie. Jesteś gotowy do zakupu pakietu produktów KAATSU? Kliknij TUTAJ .

Podejść do egzaminu

Jeśli zakupiłeś pakiet produktów KAATSU, który obejmuje certyfikację i szkolenie, możesz przystąpić do egzaminu. Jest to egzamin w wersji online, który jest przeprowadzany tutaj, na tej stronie. Kiedy ukończysz egzamin, natychmiast zobaczysz swoje wyniki, więc będziesz wiedział od razu, czy zdałeś.

Jesteś gotowy do egzaminu? Kliknij TUTAJ .

Zdanie egzaminu

Aby zaliczyć egzamin, musisz uzyskać minimum 90% punktów. Jeśli za pierwszym razem nie zaliczysz testu, system zaprezentuje ci poprawne odpowiedzi na niezaliczone pytania. Nie spiesz się, i naucz się prawidłowych odpowiedzi. Możesz powtórzyć test, chociaż niektóre z pytań i kolejność pytań ulegną zmianie. Celem testu jest potwierdzenie, że poznałeś i przyswoiłeś sobie materiał zawarty w kursie.

Umowa instruktora

Oprócz zdania egzaminu z wynikiem 90% lub wyższym, wszyscy kandydaci muszą zgodzić się na Certyfikowaną Umowę instruktorską KAATSU przed oficjalnym uzyskaniem tytułu Certyfikowanego Specjalisty KAATSU.

Konspekt szkolenia

Program certyfikacji KAATSU obejmuje wiele materiałów. Dla twojej wygody, mamy przyjemność wyposażyć cię w konspekt kursu, który pomoże ci poruszać się po kursie.

Jeśli nie zdasz egzaminu certyfikacyjnego KAATSU przy pierwszej próbie, konspekt kursu będzie bardzo przydatny we wzmacnianiu słabych obszarów w twoim zrozumieniu Szkolenia KAATSU. 

Zarówno ty, jak i twoi klienci będziecie pewni, że twoja wiedza na temat treningu KAATSU i właściwego użytkowania sprzętu KAATSU jest solidna.

Twoje wyniki egzaminu

Wyniki egzaminu poznasz natychmiast po jego ukończeniu. Jeśli uzyskasz wynik 90% lub lepszy, natychmiast otrzymasz wiadomość z gratulacjami. Jeśli natomiast uzyskasz mniej niż 90% punktów, zobaczysz, na które pytania odpowiedziałeś poprawnie, a na które udzieliłeś błędnej odpowiedzi. Wówczas wystarczy, że odświeżysz sobie treść pytań wraz z poprawnymi odpowiedziami i ponowisz egzamin. Pamiętaj żeby zajrzeć do konspektu kursu, aby przypomnieć sobie konkretne szkolenie, które potrzebujesz poprawić.

Twój certyfikat certyfikacji KAATSU

Wkrótce po zdaniu egzaminu otrzymasz wysokiej jakości certyfikat do wydrukowania w formacie PDF. Twój spersonalizowany certyfikat certyfikacyjny KAATSU zostanie dostarczony e-mailem. Po prostu pobierz certyfikat, wydrukuj go, a następnie wyeksponuj go w dowolnym miejscu, w którym będziesz świadczyć usługi szkoleniowe KAATSU swoim klientom KAATSU, które będziesz rejestrować i prowadzić po zakupie sprzętu KAATSU .

Prawidłowy KAATSU vs Niepoprawny KAATSU

Jednym z powodów, dla których ważne jest, aby certyfikowani specjaliści KAATSU wprowadzali swoje statystyki szkoleniowe dla klientów KAATSU, jest umożliwienie firmie KAATSU Global, Inc. monitorowanie, czy wykonują oni trening KAATSU poprawnie, czy niepoprawnie. Wprowadzając swoje statystyki szkoleniowe dla klientów KAATSU , zapewniasz nam niezbędną ewidencję, aby upewnić się, że robisz KAATSU poprawnie. Podczas 10 corocznego międzynarodowego sympozjum KAATSU dr Jim Stray-Gundersen  omówił szereg zagadnień dotyczących KAATSU Training , w tym różnicę pomiędzy poprawnym KAATSU i nieprawidłowym KAATSU .

Statystyki klientów szkolenia KAATSU

Certyfikowani specjaliści KAATSU i instruktorzy są odpowiedzialni za wprowadzanie statystyk swoich klientów w zakresie ich postępów. Jeśli jesteś Certyfikowanym Specjalistą KAATSU i jesteś zalogowany na stronie, kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do formularza Uczestnicy szkolenia KAATSU, aby wprowadzić statystyki szkoleniowe klientów KAATSU dla swoich klientów. Nieautoryzowani użytkownicy są przekierowywani z powrotem na tę stronę (np. Strona Jak uzyskać certyfikat .)

Czy potrzebuję certyfikatu KAATSU?

Ważnym pytaniem jest to, czy potrzebujesz uzyskać certyfikat KAATSU. Poniższe uwagi zapewniają podstawowe zrozumienie:

 • Tylko certyfikowani specjaliści KAATSU mogą zakupić sprzęt KAATSU .
 • Tylko certyfikowani specjaliści KAATSU są uprawnieni do obsługi sprzętu KAATSU.
 • Tylko certyfikowani specjaliści KAATSU mogą rejestrować klientów KAATSU i świadczyć im usługi szkoleniowe KAATSU .
 • Tylko certyfikowani specjaliści KAATSU są uprawnieni do zarządzania grupami KAATSU lub salami KAATSU .
 • Klienci KAATSU nie muszą być certyfikowanymi specjalistami KAATSU, aby móc korzystać z usług szkoleniowych KAATSU, ale klienci KAATSU mogą korzystać wyłącznie z usług szkoleniowych KAATSU od certyfikowanego specjalisty KAATSU .

Wymagania i korzyści

Oto wymagania i korzyści wynikające z zostania Certyfikowanym Specjalistą KAATSU.

 1. Kandydat musi pomyślnie wykonać dwa ważne kroki, aby zostać Certyfikowanym Specjalistą KAATSU: (1) uczyć się i nauczać KAATSU poprzez Program Certyfikacyjny KAATSU oraz (2) zdać egzamin certyfikacyjny online KAATSU . Wszystko, czego potrzebujesz, aby to osiągnąć znajduje się tutaj, na tej stronie w strefie użytkownika. Dostęp do tej strefy uzyskasz natychmiast, gdy kupisz pakiet produktów KAATSU, który obejmuje dostęp do Programu certyfikacji i szkoleń KAATSU .
 2. Specjaliści KAATSU mogą brać udział w corocznych międzynarodowych sympozjach KAATSU i innych specjalistycznych seminariach KAATSU.
 3. Specjaliści KAATSU uczą się bezpiecznie, efektywnie i prawidłowo prowadzić obozy, kliniki, lekcje grupowe i szkolenia dla osób w każdym wieku i o różnych możliwościach.
 4. Specjaliści KAATSU uczą się wyjaśniać metodologię i reguły bezpiecznego i skutecznego treningu KAATSU, oryginalnej formy ograniczonego treningu przepływu krwi.
 5. Specjaliści KAATSU mogą wymieniać się informacjami z innymi specjalistami KAATSU na całym świecie z Japonii, Chin, Korei, USA, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i wielu innych krajów.
 6. Specjaliści KAATSU mogą zakupić specjalistyczne urządzenia KAATSU, takie jak KAATSU Master, KAATSU Nano, KAATSU Air Bands i KAATSU Aqua Bands.
 7. Specjaliści KAATSU mogą otrzymywać cotygodniowe aktualizacje od KAATSU Global na temat najnowszych informacji, danych i trendów w KAATSU.

Egzamin certyfikacyjny KAATSU Specialist

KAATSU-man-01

Aby uzyskać dostęp do egzaminu, musisz zarejestrować się w KAATSU Performance.

 

Gotowy do rozpoczęcia egzaminu? 
Kliknij TUTAJ, aby kontynuować.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial